• به وب سایت شتابدهنده آب و انرژی لیان خوش آمدید
  • 02188578714
  • Info@lyanacc.ir

استارت آپ پارس ایمن فناوری سبز

استارت آپ پارس ایمن فناوری سبز
مدیر استارت آپ

گروه فعالیت

گروه ریاضی

آدرس

وب سایت

تاسیس

1399

معرفی استارت آپ

استارت‌آپ «پارس ایمن فناوری سبز» با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای برای مدیران و تصمیم‌گیران شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه انرژی‌های تجدید پذیر تشکیل شده است. راه‌کار این شرکت پایش و بررسی فناوری‌های موجود و نوظهور در صنعت انرژی‌های تجدید پذیر و تشکیل یک نقشه از فعالیت‌ها و فرصت‌های موجود در این صنعت است

استارت‌آپ «پارس ایمن فناوری سبز» با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای برای مدیران و تصمیم‌گیران شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه انرژی‌های تجدید پذیر تشکیل شده است. راه‌کار این شرکت پایش و بررسی فناوری‌های موجود و نوظهور در صنعت انرژی‌های تجدید پذیر و تشکیل یک نقشه از فعالیت‌ها و فرصت‌های موجود در این صنعت است. مخاطب ما علاوه بر شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال در حوزه انرژی، بازرگانان و سرمایه‌گذاران این صنعت هستند. خدمات این شرکت علاوه بر مشاوره، ارائه پنل کاربری تحت وب برای رصد آمارهای موجود در صنعت و روند فناوری‌های است.

محصول ارائه شده در این استارت‌آپ با استفاده از دانش روز دنیا در زمینه‌های یادگیری ماشین، پردازش زبان طبیعی و مدیریت فناوری اطلاعات ارائه خواهد شد. مبنای پیش‌بینی و آینده‌پژوهی در این پنل مدیریتی استفاده از منابع معتبر علمی، ثبت اختراع‌ها، شرکت‌های معتبر و فعال خارجی در این حوزه و اسناد بالادستی است. علاوه بر استفاده از دانش روز دنیا در بدست آوردن این فرصت‌ها، استارت‌آپ «پارس ایمن فناوری سبز» با بررسی شرایط محیطی و جوی کشور توسط پردازش‌داده‌های حجیم و پیش‌بینی شرایط آینده قابلیت شناسایی فرصت‌ها و چالش‌ها برای استقرار و سرمایه‌گذاری را فراهم می‌کند. به عبارتی دیگر سامانه ارائه شده در این استارت‌آپ قابلیت خروجی اطلاعات مورد نظر را به صورت یک سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) را نیز دارا خواهد بود.

پنل استارت‌آپ « پارس ایمن فناوری سبز»، قابلیت ارائه خدمات در حوزه‌های زیر را داراست:

  • پیشبینی فناوری‌های انرژی‌های تجدید پذیر،
  • روش‌های ساخت و نگهداری محصولات مرتبط با تولید انرژی پاک،
  • نگهداری تجیهزات و فناوری‌های مرتبط با انرژی پاک ،
  • روش‌های تولید و نگهداری تجهیزات مرتبط با انرژی پاک ،
  • شناسایی و معرفی شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در سراسر دنیا در این صنعت.

با استفاده از اطلاعات موجود در پنل، فعالان انرژی پاک می‌توانند فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در این بازار را به موقع شناسایی کرده و از آن بهتر بگیرند.