• به وب سایت شتابدهنده آب و انرژی لیان خوش آمدید
  • 02188578714
  • Info@lyanacc.ir

26 طرح برق‌رسانی اهواز به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود

26 طرح برق‌رسانی اهواز به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود

2

شهریور

26 طرح برق‌رسانی اهواز به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود

2شهریور1401 اخبار مدیر سایت

عبدالحمید عباس شیاری با اشاره به پروژه‌های در حال افتتاح به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ۲۶طرح برق‌رسانی به مناسبت هفته دولت در اهواز افتتاح می‌شود. وی افزود: این طرح‌ها در بخش‌های توسعه، بهینه‌سازی شبکه و روشنایی معابر، در مناطق مختلف شهری و روستایی اهواز آماده شده‌اند و در هفته دولت به […]

عبدالحمید عباس شیاری با اشاره به پروژه‌های در حال افتتاح به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ۲۶طرح برق‌رسانی به مناسبت هفته دولت در اهواز افتتاح می‌شود.

وی افزود: این طرح‌ها در بخش‌های توسعه، بهینه‌سازی شبکه و روشنایی معابر، در مناطق مختلف شهری و روستایی اهواز آماده شده‌اند و در هفته دولت به بهره‌برداری خواهند رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با تلاش نیروهای شرکت توزیع نیروی برق اهواز پروژه‌های مختلفی از ابتدای سال جاری آغاز شد و آماده بهره‌برداری هستند که با اجرای این طرح‌ها، شبکه برق نقاط مختلف شهری و روستایی و شهرستان‌های تابعه شرکت توسعه، اصلاح و ظرفیت سازی خواهند شد.   

شیاری عنوان کرد: اجرای این طرح‌ها به افزایش پایداری برق در مناطق و بهبود وضعیت روشنایی و شبکه برق شهری و روستایی اهواز کمک شایانی خواهند کرد.